Vanamõisa käsitöölaat ja Eesti 25.Taasiseseisvumispäeva tähistamine

Eesti 25.Taasiseseisvumispäeva väärikaks tähistamiseks toimub Vanamõisa käsitöölaada raames 20. augustil erikontsert ja ühislaulmine kooridega koos ansambliga Singer Vinger. Kvaliteetse laadakultuuri arendamine ja au sees hoidmine toob igal aastal kohale ligi 500 kauplejat ja 12 000 külastaja üle Eesti.

Vanamõisa Käsitöölaat on multifunktsionaalne peresündmus, kus päevaprogrammis leidub igaühele põnevaid tegevusi – kvaliteetne käsitöölaat, Eesti Toidu Telk, Tänavatoidu Tänav, BBQ Festival, Sibulatänav, Saue valla kogukonnatelk, Kalevi lastelava ja Kalevi meisterdamise telk, meeleolukas kultuuriprogramm.

Taas avab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda piimabaari „Piim päeva pärl“. Traditsiooniliselt on üheks meie ürituse tõmbenumbriks olnud Militaarala koostöös Eesti Kaitseliidu ja Kaitseväega ning Ohutus- ja Päästeala, millel osalejaiks Eesti Politsei, Päästeameti, Maanteeameti ja Eesti Punase Risti esindajad, kellega koostöös oleme suutnud oma külastajate tähelepanu juhtida ennetustöö ja ohutuse olulisusele.

Laadapäeva juhib Rohke Debelakk. Laada kohta rohkem infot www.käsitöölaat.ee


 

Share

Comments are closed.