Sünnipäevapidu grillkojas

Vabaõhukeskuses on võimalik läbi viia meeleolukas ja aktiivne sünnipäevapidu. Sünnipäevapidu grillkojas paketi sisse kuuluvad mänguväljaku, ronila, korvpalliplatsi, suure külakiige ja grillkoja ning õuegrillala kasutus. Sobilik külaliste arveule maksimaalselt 35 inimest. Lõpliku programmi ja ajakava koostame  Teie soovide ja plaanide alusel.

Sünnipäevapidu grillkojas paketi hind E-N 100€/3h
Sünnipäevapidu grillkojas paketi hind R-P 120€/3h
Ainult grillkoja ja õuegrillala kasutus E-P 100€/3h

Aitame peo põnevamaks muuta mitmete lisateenuste abil, tellida saab  ponisõitu, näomaalijat ja peojuhti, kes aitab meeleolu luua, korraldab tegevusi ja võistlusi.

Lisateenused:

  • Näomaalija
  • Ponisõit
  • Peojuht

Külaliste arvu puhul alates 60 inimest soovitame kasuatada Palksaali vt rohkem:

https://xn--vabahukeskus-uib.ee/palksaal/

Sünnipäevapeo korraldamisel on abiks:

Silvia Kotkas

Vanamõisa vabaõhukeskuse projektijuht

Kontaktid: + 372 575 02850 E-post: vabaohukeskus@kodukyla.ee

Luba endale ja oma külalistele killuke muinasjuttu – Telli sünnipäevale Rannikupeod stilistikaga toitlustus:

Rannikupeod katab teile omanäolise meelepärase temaatikaga peolaua! Teemaks võib olla sünnipäevalapse hobi, lemmiktegelane, värv või muu meelepärane idee. Kasutades meie täisteenust jääb teie osaks vaid kohale tulla! Peopäev möödub ilma stressita, andes teile võimaluse pühenduda iseendale, sünnipäevalapsele, oma külalistele. Te ei pea muretsema ei söökide ega lauanõude pärast.

Palun küsige toitlustuse infot ja hinnakirja pidu@rannikupeod.ee või helistage +372 52 322 74 (Merike) Pilte ja infot näeb ka meie Facebooki lehelt.

Share

Comments are closed.