Saue Rattaretk kulges nii päikses, vihmas kui äikses ja tõi osalejatele rohkelt avastamilusti

Seekordsel retkel oli osalejaid kokku 180 ringis, nii suuri kui väikseid, kõige eakam osaleja oli sündinud 1942 a, ehk siis 82 aastane ja kõige noorem oli 2 aastane.

Läbisime 50 km koos huvitavate vahepeatustega, giidide abil ja vahendusel saime palju teada Saku vallast. Rohkelt rõõmu tunti Jaapaniaia külastusest, mis oli loodud vana Saue vallamaja õuealale.

Marsruut kulges mööda looduslikult kauneid paiku, põnevust tekitas metsas sõit koos kitsa purde ületamisega. Maitsev lõunasöök koos pikema lõõgastusmomendiga tõi ratturitele naeratuse näole ja kiidusõnad kokkadele. Päev oli täis nii päikset, äikest, kui ka vihma, õnneks sai suurema vihma ajal oldud  Vabatahtlike Pritsimeeste muuseumis vihma eest varjus, kuulates lugusid vanaaja tuletõrjumisest.

Ratturid jõudsid kenasti tagasi Vabaõhukesusesse, kus oli valmis sätitud juba auhinnalaud koos peavõidu – jalgrattaga.

Peavõit, jalgratas, läks Saue valla elanikule Katrin Pihlakas´le, palju õnne ja head kulgemist uue ratta seljas!  

 

Täname kõiki  rattaretkel osalejaid , toetajaid, vabatahtlikke ja korraldajaid, kes kõik selle teoks aitasid teha!

Meie toetajad Bikefantastic, Saue vald, Kadarbiku AS, Premia Tallinna Külmhoone AS, Harju Tarbijate Ühistu, Saku AS / Vichy vitamix, Balsnack International Holding AS, Hüüru veski Hammerjack OÜ, Lantmännen Unibake Estonia AS, Kalsep OÜ, MTÜ Vanamõisa Küla, Caravanpark OÜ.

Kohtumiseni järgmisel aastal Saue valla rattaretkel 7.juunil 2025

Rattaretke pildistas üles Teele Rehe. Kniks ja kummardus Teelele! Pilte saate vaadata siit >>

Scroll to Top