Vanamõisa vabaõhukeskus asub Harjumaal, Saue vallas, Vanamõisa külas, 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Ümarpalk stiilis vabaõhukeskuses ootavad teid laste mänguväljakud, grillkoda, spordiplats, laululava koos kõrvalrajatistega, külakiik ning suur 350 ruutmeetrine palksaal, mis annab sündmuste korraldamise võimaluse sõltumatult ilmastikuoludest.

Rajatud on kergteed ja haljastus, istutatud puid ja põõsaid. Olemas on parklad nii sõidukitele kui jalgratastele, drenaaži- ja liigvee ärajuhtimissüsteemid, valgustus ja elektrivarustus.  Lisaks suuremate sündmuste korraldamiseks hooldame ka hektari suurust muru platsi autode parkimiseks.

Tänaseks on saanud Vanamõisa vabaõhukeskusest ümbruskonna inimestele mõnus vabaaja veetmise koht, kus käiakse koolide ja lasteaedade lõpupidusid ja piknikke pidamas, peredega puhkamas ja mängimas ning lihtsalt jalutamas.

Keskuses toimuvad erinevad sündmused: pulmad, sünnipäevad, kokkutulekud, kontserdid, teatrietendused, kultuuriüritused, laadad, suvepäevad, firmapeod ja spordivõistlused ning nende toimumist ja korraldamist soosib terviklik kompleks, kus on mõeldud kõigele ja kõigile.

Vabaõhukeskuse arendamine käib pidevalt nii unistustes kui tegudes.

Kutsume tähistama ettevõtte talve- ja suvepäevi Vanamõisa vabaõhukeskusesse!

Teame, et suvepäevadel on kõige tähtsam rõõm koosveedetud ajast, selleks pakume Teie suvepäevaks tegevusi just nii, et seltskond saaks nautida koostegutsemist ja elada üksteisele kaasa.

Lisaks rohkete võimalustega vabaõhukeskuse kompleksile, kuhu kuulub avar laululava koos kõrvalrajatistega, grillkoda, laste mänguväljakud, korvpalliplats, külakiik ning suur palksaal, mis annab sündmuste korraldamise võimaluse sõltumatult ilmastikuoludest, pakume ka mitmeid lisateenuseid.

Suvepäevad muudab eriliseks ainulaadne programm ja põnevad tegevused. Vabaõhukeskuse kaudu saab tellida ettevõtte sündmuse kogu korralduse. Kvaliteetset ja meeldejäävat meelelahutusprogrammi pakume koostöös Elamuspangaga

Vaata lisainfot ja suvepäevade näidispäevakava

Scroll to Top