Müügitingimused

Veebipoe Vanamõisa Vabaõhukeskuse Veebipood (edaspidi Veebipood) omanik on Vabaõhukeskuse OÜ (registrikood 12471207 ), asukohaga Harjumaa, Saue vald, Allika tee 10, 76403.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest ürituse piletite (edaspidi teenuste) ostmisel.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuse juurde.

Kõik veebipoes müüdavate teenuste hinnad on eurodes.

Teave teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.

Tellimuse esitamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja nõustuda müügitingimustega. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, LHV.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab SEB. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja SEB-s.

Tellimuse kliendile toimetamine

Kliendi emaili aadressile saadetakse tellimuse täitmise kohta teavitus. Klient saab selle emaili esitamisel osaleda Veebipoe poolt korraldataval üritusel.

Taganemisõigus

Veebipood ostab pileti tagasi juhul kui üritus, millele pilet ostetud, jääb ära. Piletid ostetakse tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse pakkumiseks ostjale.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile vabaohukeskus@kodukyla.ee või helistada telefonil: 372 51 40 761

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Scroll to Top