Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Benton – Karl Madis – Kappel – “Pärlipüüdjad”

02/07/2015 kl.20:00 - 23:00

Dave Benton – laul, percussion

Karl Madis – laul, saksofon, suupill

Margus Kappel – laul, kitarr, klaver

See oli 2001. aastal, kui kogu Euroopa laulis kaasa hitti “Everybody” ja Dave Benton koos Tanel Padariga Eestile ainsa Eurovisiooni võidu tõi!

Sellel suvel on Dave Benton esmakordselt ühendanud oma jõu eesti muusika raskekahurväega – Karl Madise ja Margus Kappeliga, et võtta ette pikk ühine muusikaline teekond ja teha tiir peale tervele Eestile!

parlipuudjad900x900

Suvetuuriga “Pärlipüüdjad” antakse lausa 23 meeleolukat kontserti üle riigi, et pakkuda muusikapärleid ka kõige kaugemates kodumaa kaunites paikades. Dave Benton on eestimaalastele tuntud oma maheda lauluhääle poolest, aga kas teadsite, et Dave tunneb end suurepäraselt ka perkussioonidel? Karl Madis mängib lisaks laulmisele ka saksofoni ja valdab meisterlikult suupilli. Margus Kappel on aga tuntud klaverivirtuoos, kuid sõrmitseb ka kitarri ning kes veel pole kuulnud Marguse lauluhäält, siis selleks on nüüd võimalus.

Need kolm meest toovad lavale mitmekülgse muusikalise kõlabuketi oma häälte ja erinevate instrumentidega. Esitatakse armastatud palasid nii Dave’i kui Karl Madise repertuaarist, samuti saab publik nautida parimaid eesti levimuusikapärle triovõtmes.

Details

Date:
02/07/2015
Time:
20:00 - 23:00
Event Tags:
, , , ,
Website:
www.kontsert.ee

Organizer

kontsert.ee
View Organizer Website

Venue

VANAMÕISA VABAÕHUKESKUS
Scroll to Top