Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Noorte vabaõhulaager “Augustitreff”

10/08/2015 kl.10:00 - 14/08/2015 kl.21:00

70EUR

Linnalaager toimub iga päev kell 10.00-17.00 (kogunemine 9.00-10.00) ning on täis põnevaid tegevusi. Laagrinädal lõppeb reedel noorteüritusega, kus üles astuvad ka noortebändid ja laagris osalenud noored ise, seega reedene päev on ka pikem – algab kell 10.00 ja lõppeb 20.30. Laagrinädala päevakavas on nii gruppide sisesed tegevused, kui ka ühised ettevõtmised. Linnalaagris on viis põnevat teemapäeva, millest võtavad osa kõik lapsed.

 

Meisterdamise päev – Ise olen ilu looja.

Päeval saab meisterdada erinevaid esemeid – keraamika, paberitöö ning kindlasti saab olema päeva põnevam osa oma tuulelohe meisterdamine ning hea ilma puhul hiidlohe demonstratsioon.

Loomade päev – Sarvikud ja sulelised.

Külla tulevad erinevad loomad kellega lasetel on võimalik tutvust teha: salapärane taimeriik, putukad ja roomajad. Tutvuda saab koduloomade eluga ning kindlasti saavad soovijad ka ratsutada.

Seikluse päev – Oi, kuidas mulle meeldib seigelda…

Õpetame noori leidma võimalusi seiklemiseks, orienteerumine looduses kaardi abil ja ülesannete lahendamine, tutvutakse erineva sõjaväe tehnikaga jne. Päeva läbivaks teemaks on seiklemine ja seiklus looduses. Selle päeva põnevam osa saab kindlasti olema geopeitus.

Spordi- ja tehnikapäev – Virk on mõistus ja terve keha, jõuad mõista, hoida reha!

Päeva sisustab orienteerumine, võistlused erinevates meeskonnamängudes ja individuaalaladel. Huvilised saavad ka tutvuda rallisõitjate eluga ning masinatega. Päev on täis energiat ja liikumist. Külla tulevad ka üllatuskülalised.

Muusika- ja ettevõtluspäev – Võtaks ette, teeme ära, palgele lööb siis tehtu sära!

Päeva esimene osa sisaldab teooriatunde omaala praktikutelt, kes jagavad näpunäiteid ja nõuandeid ettevõtluse valdkonnast. Päeva teine pool on praktika – laagris osalejad avavad kontserdi raames oma kohviku, kus saab rakendada päeval omandatud teadmised praktikasse. Lisaks valmistatakse ka ühistööna ette õhtuse ürituse muusikalised etteasted.

Reedel toimub laagri pidulik lõpetamine, kuhu on oodatud kõik lapsevanemad ja külalised kell 18:00-20:30

Laagri maksumus on 70 eurot, mis sisaldab kogu programmi ja toitlustust.

Laagrisse registreerimine: http://www.linnalaager.ee/noortevabaohulaager-augustitreff/registreerimine/

Noortelaagri korraldab MTÜ Vanamõisa küla koostöös MTÜ Pere Heaks.

Vanamoisa_noortelaager_2606-page-001

 

Share

Details

Start:
10/08/2015 kl.10:00
End:
14/08/2015 kl.21:00
Cost:
70EUR
Event Tags:
, ,

Venue

VANAMÕISA VABAÕHUKESKUS

Comments are closed.