Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Saue valla rattaretk

08/06/2019

 

Aastate jooksul on Saue vald läbi sõidetud nii risti kui põiki ning on külastatud naabervaldu. Esimene rattaretk 2008 a. algas Saue vallamaja tagant parklast, sealt sõideti Vanamõisasse, Valingule, Keilasse, Tuulasse ja finišeeruti Ääsmäel. Kindlasti on kümneid inimesi, kes on kõikidel nendel retkedel osalenud.

Kerge koormus miksitud uute teadmistega

Alati on rattaretkel ühendatud tervislikud eluviisid ümbruskonna tundmaõppimisega, nii ka seekord tutvustatakse enamus peatustes ka ümbruskonda.

Kogu retke jooksul tagavad suuremate teede ristumiskohtades turvalisust reguleerijad, rajal on nii meditsiini- kui rattaabi. Sellegipoolest tuleb jälgida kõiki liikluseeskirju ja olla kaassõitjate vastu viisakas ja hoida pikivahet.

Indu ning meeleolu hoiab üleval juba aastaid meie rattaretki juhtinud päevajuht Sven Sumberg.

Registeerimisinfo

Eelregistreerimisel on osalustasu 5 eurot. Osalustasu sisaldab stardipaketti, jalgrataste hooldust retkel, lõunasööki, kultuuriprogrammi, ekskursioone. Stardis registreerimine avatakse kell 10. Saabudes starti, tule registreerimislaua juurde, kinnita osalus ja võta oma registreerimispakett. Kõikide rattaretkele õigeaegselt registreerunute ja reaalselt osalenute vahel loositakse välja mitmeid hinnalisi auhindu, peaauhinnaks on jalgratas.

Registreerida saab alates 14. maist veebilehel: www.vabaõhukeskus.ee (vt ankeet all)

rattaretke lingi alt, kus palun täitke registreerimisvorm (seal on ka eraldi lahtrid laste märkimiseks).
Teie e-postile tuleb automaatvastus registreerimise kohta. Kui osalustasu on panka laekunud, saadame e-postile lõpliku kinnituse ning registreering on kehtiv.

Tagasi transport Kaasikult Vanamõisa vabaõhukeskusesse: Transport on tasuline 5 eur 1 inimene ja ratas (ratturitele on tellitud buss ja rattad veab tagasi furgoonauto)

Distants:                                 ca 50 km (keskmiseks sõidukiiruseks rajal 10-12 km/h)
Osalustasu:                             5 eurot kuni 3. juunini (lapsed kaasa arvatud)

10 eurot alates 4.06-8.06. Tagasi transporti Kaasikult Vanamõisa ei ole enam perioodil 4.06-8.06 võimalik tellida.

 

Lisainfo:

Katrin Krause, tel. 5140761

katrin@kodukyla.ee 

Share

Detailid

Kuupäev:
08/06/2019
Sündmus Tags:
,
Share