Vanamõisa Jõulumaa kulminatsiooniks on tuleskulptuuriga multimeedia vabaõhuetendus PÖÖRIÖÖ UNENÄGU Ööjõulumaal 18. detsembril

Läbi aastate on Vanamõisa jõulumaad külastanud tuhanded lapsed nii Harjumaalt kui kaugemalt. Kui varem said grupid külastada Jõulumaad terve nädala või isegi rohkem, siis selle aasta koroonatingimustes ootame lasteaedade ja koolide gruppe Jõulumaale külla vaid kahel päeval – 13. ja 14. detsembril.

Vanamõisa Jõulumaa kõige ägedamad mõtted on koondunud tänavu Ööjõulumaale, mis toimub 18. detsembril. Ööjõulumaal toimub võimas vabaõhuetendus, etenduse kulminatsiooniks saab olema suur 3D tuleskulptuur koos neoontantsijate ja laserkiirtega.

Margus Kontuse ja Ilvar Piiska tuleskuptuur “Puhastus” muudab vaataja silme all mitu korda oma vormi. Sünteetilistest materjalidest kasutatakse vaid süütevedelikku, kõik muu on looduslik ja ei kahjusta keskkonda. Skulptuur kavandatakse algusest peale nii, et kujund ja vorm tekib leekidest – tuli on selle materjaliks. Põlemise käigus tekib sadu vorme, mis mõjutavad nii tavameeli kui alateadvust.

Ööjõulumaa laval on sünergiline trio eriliste karakterite, eksootiliste pillide ja visuaalselt kütkestava multimeedia etendusega. Esinevad DonUlvik, Flash ja imeline Sandra Ashilevi.

Sandra Ashilevi ja Silver Ulvik on on lavalaudu jaganud juba pea 10 aastat. Sandra lavaline karisma ja Silveri ennastunustav trummimäng ei jäta ilmselt kedagi külmaks. Kõike seda vürtsitab Taavi Velleste virtuoosne didgeridoomäng. Etteaste on üles ehitatud efektsele visuaalile, põnevatele instrumentidele, Sandra imelisele häälele ja originaalloomingule.

Ööjõulumaale on oodatud pered isekeskis või sõpruskondadega mõnusalt aega veetma. Kell 16.30-18.30 ootab Jõuluvana oma kojas kõiki lapsi. Etendus algab kl 17.

Piletiinfo:

  • Piletid tasub ette ära osta eelmüügist, sest nii on peredele soodsam
  • Piletid on eelmüügis 17.11-16.12 veebilehel https://jõulumaa.ee
  • Pileti saab soetada ka kohapeal, tasumine ainult sularahas
  • Osalemiseks tuleb vastavalt EV korraldusele esitada sisenemisel Covid tõend koos isikuttõendava dokumendiga.
Scroll to Top